• RANGE ROVER

  RANGE ROVER

  Kwintesencja elegancji i luksusu

 • Range Rover Sport

  Range Rover Sport

  Nowy wyznacznik sportowej elegancji

 • Range Rover Velar

  Range Rover Velar

  Awangardowy Range Rover

 • RANGE ROVER EVOQUE

  RANGE ROVER EVOQUE

  Prawdziwy Range Rover w kompaktowej formie

 • RANGE ROVER EVOQUE CONVERTIBLE

  RANGE ROVER EVOQUE CONVERTIBLE

  Kabriolet na każdy sezon

 • Nowy Discovery

  Nowy Discovery

  Wysoce pożądany, niezwykle wszechstronny SUV klasy premium

 • NOWY DISCOVERY SPORT

  NOWY DISCOVERY SPORT

  Najbardziej wszechstronny kompaktowy SUV

 • DEFENDER

  DEFENDER

  Legendarny

RANGE ROVER – SAMOCHÓD ROKU PLAYBOYA 2013

„Range Rover zasłużył na tytuł Samochód Roku, bo robi na każdym wrażenie, jest ponadczasowy i wielozadaniowy. To piękna i świetnie wyposażona limuzyna, którą da się zjechać z asfaltu i podróżować z daleka od bitych dróg” - tak jury pod przewodnictwem Włodzimierza Zientarskiego uzasadniło swój werdykt.

Gala „Samochód Roku Playboya 2013”, odbyła się 17-ego czerwca 2013 roku w Pałacu Zamoyskich w Warszawie. Gospodarzami wieczoru byli Agnieszka Szulim oraz Mateusz Borek.

Podczas Gali wręczono nagrody dla zwycięzców tegorocznego plebiscytu Samochód Roku Playboya 2013. Do konkursu zgłoszono siedemdziesiąt pięć nowych modeli, z których jury wybrało zwycięzców w dwunastu kategoriach. W jury zasiedli: Włodzimierz Zientarski – przewodniczący jury, Krzysztof Hołowczyc, Andrzej Borowczyk, Andrzej Koper oraz Rafał Jemielita.

Główną nagrodę i tytuł Samochodu Roku Playboya 2013, jury przyznało całkowicie nowemu Range Roverowi. Jury uzasadniło swój werdykt następującymi słowami: „Range Rover wygrał jubileuszowy plebiscyt i na dwudziestolecie polskiej edycji Playboya jednogłośnie został wybrany „Samochodem roku Playboya”. Brytyjska terenówka zasłużyła na nagrodę, bo jest wielozadaniowa. Ten samochód jest jak dobra limuzyna, jest dopracowany w najdrobniejszych detalach i prestiżowy, a przy okazji da się nim zjechać z asfaltu i podróżować bardzo daleko od bitych dróg.”